Cam Merdiven Korkuluğu

Güvenlik bizim için gerekli en temel ihtiyaçlarımızdan sadece bir tanesidir. İnsanlar nerede ve nasıl demeden kendilerini güvende ve rahat hissetmek istemektedirler. Güvenlik anlayışları içinde pek çok ürün bulunmakta. Şık olduğu kadar güvenliği ile de ön planda olan cam merdiven korkuluklarını örnek gösterebiliriz. Bu korkuluklar bulundukları her ortama hoş ve şık bir görüntü katarken aynı zamanda da kaza riskinden doğabilecek güvenlik açıklarını en aza indirmektedir. Isı, nem, gibi doğal etkilerle oluşan korozyona karşı dayanıklı olan cam merdiven korkulukları aynı zamanda boya ve bakımda gerektirmez. Hem iç mekanlar hem de dış mekanlar için çok uygun olan cam merdiven korkulukları, kullanılması en doğru karardır. 
 Cam merdiven korkuluklarını temin ederken konut, ev, bina, merdiven, balkon, cam kenarı, havuz kenarı, gemi, tekne, yat gibi alanlara uygun olup olmadığına bakılmalı ve ürün garantisine kesinlikle önem verilmelidir. 

NEREDE KULLANABİLİRİZ?

Hem iç mekanlar hem de dış mekanlar için çok uygun olan bu ürünler gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Çok estetik cam merdiven korkulukları inşaat sektörünün olduğu her alanda da kullanılabilmektedir.  İş merkezleri, holdingler, konutlar, evler, binalar, alışveriş merkezleri, kamusal alanlar, devlet daireleri, fabrikalar, okullar, tren istasyonları, metro istasyonları, hastaneler, deniz ve otobüs terminalleri bu korkulukların en çok kullanıldığı noktalardan bazılarıdır.