Cam Kapılar

Evler, ofisler, bankalar, iş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi çeşitli alanların dekoratif görünümlere sahip olmasına yardımcı olan en önemli yapı malzemeleri arasında cam kapılar gelmektedir. Çalışma fonksiyonundan kilit sistemine, renginden kullanılan malzemenin cinsine kadar çok çeşitli özelliklere sahip olan bu ürünler, farklı fiyat aralıkları ile kullanıcılara sunulabilmektedir.
Paslanmaz metal üretimlerdeki cam kapılar, tekli ve ikili kanat yapılarına sahiptir. Sağ ve sola açılabilir şekilde kullanılabilir. Genelde iki menteşeden oluşur. Ağırlık ve genişlik ölçülerine göre daha fazla menteşe ile de desteklenebilirler. 
Temperli camların kullanıldığı cam kapılar ayna görünümlü, düz cam, kumlama motifli, firma amblemleri, istenilen şekil ya da resmin basılı olduğu cam özelliklerinde üretilebilmektedir. Ayrıca şeffaf camlara ek olarak renkli camlardan da dizayn edilebilmektedir. Çok çeşitli kilitleme mekanizmaları sayesinde yüksek güvenlik elde edilebilmektedir. Klasik anahtarlı kilitleme, elektronik şifreleme, yüz ve göz tanıma, parmak ve kart okutma sistemi gibi kilitleme fonksiyonları sayılabilmektedir.
Kısa süreli montaj işlemleri sonucunda kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. 

İzmir Cam Kapı ürünlerinde bir numara olan ürünlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.